Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstra İş Yüküne Son Verin Maliyet ve Zaman Kaybetmeyin
[Resim: Kupa-Logo-06.png]
1990 Yılında ilk temelleri atılan Kupa Endüstriyel Gıda, ev dışı tüketim sektöründe hizmet vermektedir. 4000 m2'si kapalı olmak üzere 4000 m2 saha üzerinde, -18, +4 soğuk hava deposu, 60'dan fazla pazarlama, sevkiyat, nakliye ve yükleme boşaltma aracı ile İstanbul'un tamamına düzenli olarak hizmet vermektedir. toptan gıda
[Resim: anasayfa-sekt%C3%B6rler.jpg]
İstanbul’da yerel markaların distribütörlüklerini bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemektedir. İstanbul’da Toptan, Perakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda otel, kafe, restaurant, okul kantinleri, hastaneler gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. gıda

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız.

https://www.kupagida.com
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi